DOBRZE ROBIMY

W McCain nigdy nie zapominamy, że grunt to dobra gleba dla naszych ziemniaczanych podopiecznych. Wraz z naszymi rolnikami opracowaliśmy tabelę jakości, która stoi na straży dobrostanu zarówno naszych ziemniaczków, jak i środowiska naturalnego. To gwarancja najwyższej wartości naszych produktów - od pola, aż po Twój talerz.

WSPIERAMY ZRÓWNOWAŻONE ROLNICTWO

W roku 2011 McCain świętował 30 lat owocnego (w najwyższej jakości kartofelki) związku z 1700 rolnikami z całej Europy. W tym partnerstwie kluczową rolę odgrywają agronomowie McCain. Składają rolnikom regularne wizyty, aby pomagać i edukować na temat zrównoważonej hodowli najwyższej jakości ziemniaków. Ponad 60% naszych ziemniaków jest certyfikowana zgodnie ze standardem GlobalGAP (Dobra Praktyka Rolna). Ten standard wymaga zastosowania metod minimalizujących szkodliwe dla środowiska działania towarzyszące uprawom i praktyk chroniących zdrowie i odpowiadających za bezpieczeństwo pracowników (więcej informacji: http://www.globalgap.org/).

WSPIERAMY ZRÓWNOWAŻONE ROLNICTWO

SZANUJEMY NATURĘ NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

W McCain postawiliśmy sobie za cel, zmniejszenie wpływu naszej ziemniaczanej obsesji na środowisko. Pomiędzy rokiem 2005 a 2012 zużycie wody i energii we wszystkicvh naszych europejskich fabrykach znacząco spadło. Do końca 2012 roku jedna paczka chrupiących ziemniaczków kosztowała środowisko o 12% mniej wody niż wcześniej. To tyle wody, ile zużywa 5000 osób.

SZANUJEMY NATURĘ NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

PROMUJEMY RADOŚĆ Z ODPOWIEDZIALNEGO JEDZENIA

Jedzenie z logo McCain to pyszny, naturalny smak, prostota, wartości odżywcze, łatwość przygotowania i składniki, które wyrosły z pola, aby tworzyć zbilansowaną dietę dla ceniących zdrowie. Od 2008 roku zmniejszyliśmy ilość soli w tych produktach, gdzie stanowi ona jeden ze składników (np. Pom Noisettes) oraz zmniejszyliśmy zawartość tłuszczów nasyconych w naszych produktach o 46%. Od września 2010 roku nie używamy już wcale oleju palmowego do przygotowania naszych ziemniaczanych smakołyków. Zastąpiliśmy go naszym specjalnym olejem słonecznikowym.

Promujemy Radość Z Odpowiedzialnego Jedzenia

To pewnie Ci posmakuje

POTATOGOTCHI
Najczęściej czytane
artykuły